تیم تبلیغات اینترنتی ارغوان - مدیریت وب سایت اینترنتی شما

ما شما را به دنیای چندین میلیونی اینترنتی ایران معرفی می کنیم
http://up.iranblog.com/images/4s6fh833knftaavs043.jpg
 

مدیریت وب سایت اینترنتی شما

تیم ارغوان ، سایت اینترنتی شما را مدیریت مینماید

ما کارشناسان تیم ارغوان ، بدین صورت خدمت رسانی میکنیم :

  1. در صورت نداشتن سایت اینترنتی ما برای شما یک وبسایت با قالب آماده + هاست + دامین از شرکتی معتبر خریداری مینماییم

  2. سایت اینترنتی خام تحویل گرفته شده را ، با ارتباط مستمر با شما و گرفتن اطلاعات و تصاویر لازم از شما ، به وبسایتی مناسب جهت معرفی محصولات / خدمات شما مبدل میکنیم

  3. بر روی سئوی سایت شما کار میکنیم. یعنی اصولی که سعی میکند تا از نظر موتور جستجوی گوگل ، سایت شما قابلیت مشاهده در اولین صفحات گوگل را داشته باشد

rayantabib.com_LBi482

چرا نیاز به یک وب سایت داریم؟

هر کسب و کار و هر شرکت ایرانی مسلما نیازمند یک سایت اینترنتی است !!

بک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید. حتی می توان با ایجاد یک انجمن گفتگو در سایت به سایرین اجازه داد نظرات خود را اعلام کنند و به نظرات دیگران پاسخ دهند.

بررسی های انجام شده نشان میدهد که اغلب شرکت ها و سازمان های ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی صفحات وب صرفا محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند حال آنکه در دنیای 23 میلیونی کاربران اینترنتی ایران که بالغ بر 34 درصد کل جمعیت است، عدم توجه به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک وب سایت، اشتباه تجاری بزرگی محسوب می شود.

uujuuu

از یک سایت اینترنتی می توان برای ایجاد ارتباط مؤثر میان اعضای یک سازمان هم استفاده کرد به صورتی که هر یک از اعضا در هر جا که باشند بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمان دسترسی پیدا کنند، از آخرین اخبار مطلع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند.

در حقیقت می توان از یک سایت اینترنتی به عنوان بخش مهمی از سیستم اطلاعاتی داخل سازمان استفاده کرد و هر گروه از افراد به اطلاعات مربوط به سطح سازمانی خود دسترسی داشته باشند. یعنی اطلاعاتی که کارمندان از سایت دریافت می کنند متفاوت با اطلاعات مدیران و همچنین متفاوت با اطلاعاتی باشد که بازدید کنندگان خارج سازمان از سایت دریافت می کنند.

یک وب سایت راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالا هم و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد. بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شرکت تماس بگیرد می تواند در هر کجا که باشد به سایت شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.

با استفاده از یک سایت اینترنتی می توان به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را منتشر کرد بدون اینکه نیازی به چاپ بروشورها و آگهی های جدید باشد.

web-design-rules-02

 

حال اگر شما یک سایت اینترنتی داشته باشید و پس از تحویل نگاهی به آن بیندازید متوجه میشوید که :

  1. یا تخصص لازم برای کار و مدیریت آن را ندارید

  2. یا وقت لازم برای کار و مدیریت بر آن را ندارید

  3. یا استخدام یک فرد با حقوق ماهانه در شرکتتان برای سایت اینترنتی اصلا به صرفه نیست

14

لذا ما سایت اینترنتی شما را با تخصص کافی ، وقت کافی و مبلغ مناسب مدیریت مینمائیم.

برای هر ماه مدیریت بر سایت شما مبلغ 250 هزار تومان

قراردادها کمتر از 3 ماه نمی باشند

مبلغ خرید سایت اینترنتی (که بنام شما خواهد بود) از مبلغ مدیریت متفاوت و مجزاست


لطفا جهت مذاکره کار تبلیغات اینترنتی کسب و کارتان با ما تماس بگیرید

خانم مهندس شیبانی

09198136110

T_sheibany@yahoo.com

Teamearghavan.ir

 
نظرات()